Co z tym tańcem? Przed PPT 2012: Harakiri Farmers – Sisters

Zdjęcie: Co z tym tańcem? Przed PPT 2012: Harakiri Farmers – Sisters

Wersja do druku

Udostępnij

Wyobraź sobie, że budzisz się w obcym miejscu. Wszystko, co znałaś, nie istnieje. Nie ma już konwencji, jedynie możliwości. Kogo widzisz? Obcych? Towarzyszki? Siostry?

In 2011 roku potężne trzęsienie ziemi zniszczyło dużą część japońskiego wybrzeża zostawiając za sobą jedynie gruzy i promieniowanie. Media szeroko relacjonowały historię samurajów z Fukuszimy, którzy byli jedynymi ludźmi pozostałymi na terenie elektrowni atomowej. Co by się stało, gdyby tymi ludźmi były kobiety? Kim byłyby? Co by robiły? Czy byłyby w stanie zbudować nowy świat na gruzach starego?

Sisters to projekt łączący taniec i wideo. Opowiada historię zniszczenia i komunikacji, współzawodnictwa i współpracy, straty i nadziei spotykających się w jednym punkcie.

choreografia i taniec Kirstine Ilum, Dominika Knapik, Sanja Maier-Hasagić
pomysł i reżyseria Wojtek Klimczyk
muzyka David Chazam
światło Saša Fistrić
wideo Kuba Dąbrowski
kostiumy Monika Kucel

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań, Studio Słodownia 3

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close