Gdańsk / Gdański Festiwal Tańca: warsztaty charlestona i lindy hop, prowadzenie Enrico Paglialunga

Zdjęcie: Gdańsk / Gdański Festiwal Tańca: warsztaty charlestona i lindy hop, prowadzenie Enrico Paglialunga

Warsztaty taneczne, fot. Paweł Wyszomirski

W Klubie Żak rozpoczyna się kolejny sezon Gdańskiego Festiwalu Tańca. 17 lutego o godz. 17.00 odbędą się warsztaty z podstaw technik charlestone i lindy hop, które poprowadzi Enrico Paglialunga, reżyser i choreograf. Jego spektakl stworzony we współpracy z Sonią Rodríguez będzie można obejrzeć już 18 lutego.

Wersja do druku

Udostępnij

Enrico Paglialunga jest również nauczycielem tańca. W sobotę, w Klubie Żak, poprowadzi warsztaty z podstaw technik charlestona i lindy hop. Warsztaty inspirowane są pracą choreograficzną wykonaną wspólnie przez Enrico Paglialungę z Julią Fidel w 3 i 4 sezonie serialu Babylon Berlin. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Bilety na warsztaty:

50 zł – bez zniżek

25 zł – bilet ulgowy

Więcej informacji na stronach: www.gdanskifestiwaltanca.pl

Gdański Festiwal Tańca / Facebook

Klub Żak to  miejska instytucja kultury z siedzibą w Gdańsku, jeden z najstarszych ośrodków kultury w Polsce. Organizator międzynarodowych festiwali: Dni Muzyki Nowej, Festiwal Jazz Jantar oraz Gdańskiego Festiwalu Tańca.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Gdańsk: Klub ŻAK, Aleja Grunwaldzka 195/197

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close