Koszęcin/Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018: „Showreel” – spektakl muzyczno-taneczny

Zdjęcie: Koszęcin/Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018: „Showreel” – spektakl muzyczno-taneczny

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego w Koszęcinie odbędzie się spektakl muzyczno-taneczny Showreel. Koncert finałowy jest podsumowaniem pracy tegorocznych warsztatów.

Showreel to muzyczno-taneczne historie kobiety i mężczyzny, potraktowane momentami z przymrużeniem oka, a niekiedy całkiem poważnie, przy wykorzystaniu kompozycji duetu, w którym obok wspólnych partii zaistnieją odrębne sola tancerza i tancerki.

Wychodząc od bardzo pierwotnych, tradycyjnych wzorców partnerskich do dzisiejszych – bardziej  wolnych i otwartych relacji między kobietą i mężczyzną, a także zahaczając o zjawisko metroseksualizmu, choreograf zwraca uwagę na utratę harmonii damsko-męskiej

Choreografia:  Urszula Bernat-Jałocha
Tancerze: Urszula Bernat-Jałocha, Marcin Motyl
Muzyka: Ben Frost O God Protect MeThrough the Roof of Your Mouth, O God Protect Me, Through the Roof of Your Mouth, Carnage & Borgore Incredible, Miste The Haxan Cloak

Więcej informacji: http://www.zespolslask.pl

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close