Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne/Międzynarodowy Dzień Tańca: Warsztaty – prowadzenie: Robert Gomez Salmeron (Dingo) i tancerze Krakowskiego Teatru Tańca

Zdjęcie: Kraków/Krakowskie Centrum Choreograficzne/Międzynarodowy Dzień Tańca: Warsztaty – prowadzenie: Robert Gomez Salmeron (Dingo) i tancerze Krakowskiego Teatru Tańca

Martwych stanie

Wersja do druku

Udostępnij

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza na obchody Międzynarodowego Dnia Tańca, na które złożą się m.in. warsztaty prowadzone przez tancerzy Krakowskiego Teatru Tańca i Roberta Gomez Salmerona (Dingo). Cena pojedynczej lekcji: 10 zł/1h. Wzmacnianie, rozciąganie oraz relaks – udział bezpłatny. W kasie NCK są już dostępne bilety na poszczególne zajęcia. Organizatorzy proszą o zakup wejściówek ze wskazaniem wybranych przez siebie form. W przypadku zajęć bezpłatnych należy pobrać bezpłatny bilet wstępu. Gwarancją uczestnictwa w lekcji jest wykupienie biletu.

Grafik

Kontakt: Agata Syrek
agata.syrek@nck.krakow.pl
tel. 530 555 757

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 09:00

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close