Opole / „Opolska Scena Tańca” vol. 2: Joanna Leśnierowska „Jak zobaczyć taniec”

Zdjęcie: Opole / „Opolska Scena Tańca” vol. 2: Joanna Leśnierowska „Jak zobaczyć taniec”

Graf. Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu zaprasza na wykład Joanny Leśnierowskiej Jak zobaczyć taniec, w ramach Opolskiej Sceny Tańca vol. 2.

Wersja do druku

Udostępnij

Jak zobaczyć taniec to wykład poświęcony różnym tropom i sposobom obcowania ze spektaklami tanecznymi. Jego celem jest otwarcie publiczności na nowy sposób patrzenia, wsparcie w odbiorze, zaprezentowanie narzędzi, które pomogą w interpretacji tanecznych dzieł. Ponadto prelegentka przedstawi krótką historię choreografii, aby dać uczestnikom wgląd w tradycję.

Joanna Leśnierowska – krytyczka tańca, dramaturżka, choreografka, kuratorka programu tanecznego Stary Browar Nowy Taniec

Projekt Opolska Scena Tańca dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz budżetu Województwa Opolskiego.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, pl. Teatralny 12

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close