Poznań/Polski Teatr Tańca/„Odpowiednie dać tańcowi słowo”: „Chocholi taniec. Rozmowy o kondycji polskiego tańca współczesnego”

Zdjęcie: Poznań/Polski Teatr Tańca/„Odpowiednie dać tańcowi słowo”: „Chocholi taniec. Rozmowy o kondycji polskiego tańca współczesnego”

Więzi. Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Odpowiednie dać tańcowi słowo to cykl rozmównic, poruszających zagadnienia związane z eksperymentalną sztuką tańca współczesnego. Raz w miesiącu Polski Teatrze Tańca w Poznaniu zaprasza na dyskusję o najistotniejszych zagadnieniach związanych z przestrzenią sztuki choreograficznej w kontekście eksperymentu.

Podczas panelu dyskusyjnego  z udziałem Joanny Szymajdy, zastępcy dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca, Iwony Pasińskiej, dyrektor Polskiego Teatru Tańca  i Anny Królicy (moderatorka – kurator projektu) rozmowa dotyczyć będzie  kondycji tańca współczesnego w Polsce, wychodząc od motywu chocholego tańca, związanego ze spektaklem Wesele. Poprawiny w reżyserii Marcina Libera, zbliżającej się premiery Polskiego Teatru Tańca. Zespół zaprezentuje też fragment prób na żywo.

 

 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Poznań: Polski Teatr Tańca, Aula Baletowa, ul. Kozia 4.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close