Poznań/Polski Teatr Tańca/„Odpowiednie dać tańcowi słowo”: Spotkanie z Rafałem Dziemidokiem

Zdjęcie: Poznań/Polski Teatr Tańca/„Odpowiednie dać tańcowi słowo”: Spotkanie z Rafałem Dziemidokiem

Fot. Kami Szuba.

Wersja do druku

Udostępnij

Polski Teatr Tańca zaprasza na spotkanie z cyklu Odpowiednie dać tańcowi słowo. Czwartkowe rozmowy o tańcu, w którym uczestniczyć będą tancerz, choreograf i pedagog Rafał Dziemidok i Iwona Pasińska, dyrektor PTT.. Prowadzona przez kuratorkę projektu, Annę Królicę, rozmowa koncentrować się będzie wokół tematu prowadzonych przez Dziemidoka badań nad dziedzictwem polskiego renesansu, realizowanych w ramach stypendium twórczego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Podczas  wydarzenia będzie można zobaczyć pokaz efektów współpracy Rafała Dziemidoka i artystów – tancerzy Polskiego Teatru Tańca podczas trzydniowych warsztatów.

Wstęp wolny.


Odpowiednie dać tańcowi słowo. Czwartkowe rozmowy o tańcu
to comiesięczne spotkania, podczas których poruszane są zagadnienia związane z eksperymentalną sztuką tańca współczesnego. Uczestnicy spotkań dyskutują o najistotniejszych zagadnieniach związanych z przestrzenią sztuki choreograficznej. Rozmowom towarzyszą fragmenty spektakli Polskiego Teatru Tańca, nad którymi pracuje zespół artystyczny Polskiego Teatru Tańca.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Poznań: Polski Teatr Tańca, Aula Baletowa, ul. Kozia 4.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close