Re//mix / Yvonne Rainer, Weronika Pelczyńska + Re/mix/ KK o ATDK, Kaya Kołodziejczyk – w ramach Festiwalu Ciało/Umysł

Zdjęcie: Re//mix / Yvonne Rainer, Weronika Pelczyńska + Re/mix/ KK o ATDK, Kaya Kołodziejczyk – w ramach Festiwalu Ciało/Umysł

Wersja do druku

Udostępnij

Re// mixy komuny// warszawa to nowe interpretacje klasycznych dzieł, przede wszystkim z dziedziny teatru i tańca. Dzisiaj dzieła te tworzą kulturowy kanon − stały się punktami odniesienia.

Spektakl Weroniki Pelczyńskiej to próba dotarcia do sedna twórczości Yvonne Rainer: amerykańskiej choreografki , pionierki nurtu postmodern dance twórczyni filmów i pisarki, założycielki Judson Dance Theater. Kołodziejczyk, artystka, która spędziła kilka lat pracując z Anne Teresą de Keersmaeker pyta:„Jak zrobić remiks o twórczości osoby, którą znamy, ale której przez tyle lat w ogóle nie poznaliśmy?”.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:30

Komuna/Warszawa, ul. Lubelska 30/32

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close