Sopot: Pokaz filmu dokumentalnego o Sopockim Teatrze Tańca w ramach Jubileuszu 25-lecia STT – reż. Piotr Czarnecki

Zdjęcie: Sopot: Pokaz filmu dokumentalnego o Sopockim Teatrze Tańca w ramach Jubileuszu 25-lecia STT – reż. Piotr Czarnecki

Plakat na XXV-lecie Sopockiego Teatru Tańca. Materiały promocyjne organizatora.

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na drugi dzień obchodów jubileuszu 25-lecia swojego istnienia. Tego wieczoru, odbędzie się premiera filmu dokumentalnego o działalności Sopockiego Teatru Tańca w reżyserii Piotra Czarneckiego.

Wersja do druku

Udostępnij

Widzowie będą mogli zobaczyć film dokumentalny w reżyserii wieloletniego współpracownika teatru, filmowca Piotra Czarneckiego, który czerpiąc ze swoich archiwów i archiwów STT zbudował obraz niemal chronologiczny. W filmie pojawią się fragmenty spektakli, zapisy prób, wypowiedzi artystów i zdjęcia.

Po filmie odbędzie się rozmowa i „otwarty mikrofon” – każdy chętny widz będzie mógł podzielić się refleksjami i wspomnieniami dotyczącymi Sopockiego Teatru Tańca oraz wznieść toast.

Czas trwania wieczoru: 140 minut (z przerwą)

Bilety w cenie 30 zł dostępne w serwisie interticket.pl 

Jubileusz 25-lecia będzie ostatnim jubileuszem Sopockiego Teatru Tańca i ostatnim rokiem funkcjonowania tego zespołu. Wobec niemożliwości dalszego rozwoju artystycznego i administracyjno–finansowego, założyciele zespołu i główni jego twórcy, Joanna Czajkowska i Jacenty Krawczyk, podjęli decyzję o zamknięciu STT. Jednocześnie wyrażają oni wdzięczność dla wszystkich widzów, współtwórców i ludzi, których spotkali na swojej drodze artystycznej. Podziękowania składają także jednostkom i ludziom, które/rzy w różnych latach wspierały ich działalność, przyznając stypendia i granty dla stowarzyszenia, z których najważniejsze to: Gmina Sopot i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Wsparcie medialne jubileuszu STT: taniecPOLSKA.pl

Wydarzenie współfinansowane przez Gminę Sopot.

Plakat na XXV-lecie Sopockiego Teatru Tańca. Materiały promocyjne organizatora.

Plakat na XXV-lecie Sopockiego Teatru Tańca. Materiały promocyjne organizatora.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 19:00

Sopot: Teatr Atelier, al. Mamuszki 2

inne wydarzenia

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close