Sopot: Sopocki Teatr Tańca „10/10 Celebracja”

Zdjęcie: Sopot: Sopocki Teatr Tańca „10/10 Celebracja”

Sopocki Teatr Tańca „10/10 Celebracja”. Materiały własne organizatora

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na spektakl pt. 10/10 Celebracja. Odbywa się on w ramach Międzynarodowego Dnia Tańca.

Wersja do druku

Udostępnij

O wydarzeniu 10/10 Celebracja:

29 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tańca. 10 punktów w skali Apgar oznacza, że noworodek jest zdrowy. 10 lat upłynęło od słynnej audycji do Sopockiego Teatru Tańca, po której do zespołu dołączyły następujące osoby: Joanna Nadrowska, Magdalena Agata Wójcik, Dorota Zielińska, Basia Jasińska (wówczas Pędzich), Grażyna Słaboń, Kalina Porazińska, Larysa Grabińska, Dawid Kisiel i Marcin Guzicki. Audycję poprowadzili i w jury zasiedli Joanna M. Czajkowska, Jacenty Krawczyk, Katarzyna Wyborska i Maria Miotk.

Pierwszym spektaklem, w którym nowi tancerze wzięli udział, był WILD Project. 10/10 Celebracja to hybryda artystyczna, w której historia światowego tańca łączy się z historią Sopockiego Teatru Tańca, radość, ze wzruszeniem, magia z poetyką kabaretu. Międzynarodowy Dzień Tańca to idealny czas, by świętować jubileusz 10-lecia.

Realizatorzy:

Koncept: Joanna M. Czajkowska, Magdalena Agata Wójcik
Ostre Terpsychory: Katarzyna Wyborska, Maria Miotk, Joanna Nadrowska, Magdalena Agata Wójcik, Grażyna Słaboń, Barbara Jasińska, Dorota Zielińska, Róża Kołoda, Dawid Kisiel, Amelia Rozmanowska, Dominika Kuchta, Maciej Sheva Mołdoch, Kristina Tutina Mołdoch oraz założyciele STT: Joanna M. Czajkowska i Jacenty Krawczyk
Muzyka i performance: Mariusz Noskowiak
Video na bazie materiałów archiwalnych: Jacenty Krawczyk
Wizualizacje: Katarzyna Teresa Turowska
Światła: Mateusz Gierc

Więcej informacji: link

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Sopot: Teatr Atelier, al. Mamuszki 2

inne wydarzenia

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close