Tarnów/VI Festiwal Scena Otwarta: Konkurs choreograficzny „Source of the dance”

Zdjęcie: Tarnów/VI Festiwal Scena Otwarta: Konkurs choreograficzny „Source of the dance”

Dominik Więcek w spektaklu Dominique podczas Sceny Otwartej

Wersja do druku

Udostępnij

VI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA to cykliczne zdarzenie, które w tej edycji ukazuje teatr tańca w bogatym kontekście polskiej i światowej kultury. Gromadzi w jednym miejscu wybitne a także nowatorskie zespoły i artystów z całego świata popularyzując dokonania teatru tańca. Program VI Sceny Otwartej obejmuje spektakle teatru tańca prezentujące światowej sławy polskich i zagranicznych choreografów. W ramach festiwalu odbędzie się Konkurs choreograficzny Source of the dance. Konkurs pozwala młodym twórcom teatru tańca skonfrontować swoje koncepcje choreograficzne z pedagogami i znaczącymi postaciami polskiej sceny tanecznej. Jest też okazją do nawiązania współpracy i poszukiwania nowych jakości. Jest impulsem do dalszego rozwoju warsztatu tanecznego i choreograficznego oraz umacniania swojej pozycji na scenach tanecznych. Prezentacje konkursowe oceni Jury w składzie: Zofia Rudnicka, Witold Jurewicz, Jacek Przybyłowicz.

Program:

godz.  11.00-16.00 –  Pokaz etiud choreograficznych

godz.  18.00 –  Finał konkursu choreograficznego Source of the dance

Wstęp wolny na pokazy, na galę: 5 zł.

Informacje: Kasa CSM, ul. Traugutta 1,Tarnów, tel. 14 633 46 04

Do pobrania:

PROGRAM FESTIWALU

Strona festiwalu:  www.scenaotwarta.pl

 

Międzynarodowy Festiwal Teatrów  Tańca Scena Otwarta  finansowany z budżetu Województwa Małopolskiego oraz współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa.

Scena Otwarta 2016 logo (miniaturka)Małopolska logo (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Tarnów: Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1. Finał konkursu choreograficznego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close