Teatr Tańca EGO VU zaprasza na tradycyjne święto tańca w Gryfinie 20 i 21 maja.

Wersja do druku

Udostępnij

Grupa od lat rozwija środowisko tańca współczesnego i jest aktywnym animatorem sztuki tanecznej w Gryfinie.

W zeszłym roku zespół obchodził jubileusz 30-lecia działalności artystycznej, a od ponad 20 lat organizuje koncerty, na których prezentuje premierowe spektakle. Swoje prace pokazuje wtedy nie tylko choreografka zespołu Eliza Hołubowska, ale także tancerze obu grup – repertuarowej i młodszej. Tradycją stało się również, że w repertuarze tych wieczorów znajdują się historyczne choreografie powstałe na przestrzeni lat działalności grupy (wcześniej EGO VU działał jako Teatr Tańca Współczesnego Vogue). Tak będzie i tym razem, zaprezentowana zostanie choreografia z 1997 roku. Zaproszenie do prezentacji spektaklu przyjęła również była już tancerka, a obecnie studentka uczelni artystycznej w Amsterdamie Ina Wojdyła.

Koncertom towarzyszyć będą wystawy: malarska i fotograficzna.

Program 20 maja i 21 maja będzie ten sam.

***

Termin: 20 i 21 maja
Start o godz. 19.00
Miejsce: sala widowiskowa Gryfińskiego Domu Kultury, ul. Szczecińska 17, Gryfino
Bilety: 25 zł, dostępne na www.gdk.com.pl/ w zakładce „Kup bilet”.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/700277514542125

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close