Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Siedlcach zaprasza na premierę spektaklu Teatru Tańca Caro pt. Layers w choreografii Jakuba Mędrzyckiego. Odbędzie się ona 17 października 2023 roku o godz. 19.00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce w Siedlcach. W tym przestawieniu wystąpią adepci TTC oraz studenci Wydziału Tańca Współczesnego na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu:

Layers to kontemplacja tożsamości. To podróż w głąb siebie i poszukiwanie zgody na to, co nieuniknione. Każda i każdy z nas posiada w sobie warstwy wrodzone i warstwy nabyte. Kompleksowość osoby ludzkiej motywuje nas do ciągłego procesu odkrywania tego, kim jesteśmy/ kim się stajemy. Każdy dzień jest zapowiedzią naszego przyszłego „ja”.
Czy będziemy w stanie wyruszyć w drogę do nas samych wśród kakofonii dzisiejszego świata? Czy przed końcem naszej drogi odnajdziemy w nas to co najbardziej pierwotne? Czy uda nam się odnaleźć skarb, który znajduje się na samym dnie?
Layers to abstrakcyjny spektakl taneczny, w którym młode artystki zabierają publiczność w świat kompleksowych obrazów ruchowych przeżywając swoją własną indywidualną podróż.

Realizatorzy:

Choreografia: Jakub Mędrzycki
Muzyka: Izabela Orzełowska
Kostiumy: Jakub Mędrzycki
Wykonanie: Uczennice NSST
Produkcja: Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w Siedlcach

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close