Ludzie tańca

Zdjęcie: Olga Gawlik

Wersja do druku

Udostępnij

Ukończyła szkoły z kierunkiem tańca w Polsce (Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy SKIBA), Danii(Uniwersytet Ludowy Vestjyllands) i Izraelu (Adama Dance School). Pogłębiała swoją wiedzę iumiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach w zakresie kontakt improwizacji, improwizacji i tańcawspółczesnego. W pracy dyplomowej badała możliwości zastosowania aspektów tańca rytualnego wchoreoterapii. Prowadzi zajęcia z różnymi grupami wykorzystując elementy tańców etnicznych, pracę zeświadomością ciała, improwizację, kontakt improwizację oraz metody choreografii i kompozycji.Występowała w Izraelu w choreografiach tańca współczesnego oraz przedstawiała swój solowy projekttaneczny.„W swojej pracy poszukuję prostego, optymalnego i zgodnego z prawami natury ruchu. Pasjonuje mnieodkrywanie i rozwijanie indywidualnego charakteru poruszania się każdej osoby. Kontakt z własnym ciałemjest dla mnie podstawą dla świadomego ruchu i tańca, a także sposobem zrozumienia siebie oraznajcenniejszym drogowskazem w życiu.”

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close