Gdańsk/XII Gdański Festiwal Tańca: Marta Bury, Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Eliza Hołubowska, Iwona Olszowska „b l a s k” – chor. Jakub Lewandowski

Zdjęcie: Gdańsk/XII Gdański Festiwal Tańca: Marta Bury, Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Eliza Hołubowska, Iwona Olszowska „b l a s k” – chor. Jakub Lewandowski

Wersja do druku

Udostępnij

Pomysł rezydencji dla dojrzałych artystów narodził się dzięki rozmowom z profesor Ewą Wycichowską w trakcie Gdańskiego Festiwalu Tańca w 2018 roku. Wyraziste osobowości, opanowany repertuar ruchów i widoczne obycie sceniczne sprawiają, że starsi artyści nierzadko bardziej przykuwają uwagę widza niż ich młodsi koledzy. W efekcie „Motus Animi Continuum” w jej choreografii, z udziałem pięciorga polskich tancerzy w wieku 50 lat i więcej otworzył kolejną edycję Festiwalu. W tym roku choreografię na cztery uznane,  doświadczone tancerki stworzy specjalnie na GFT Jakub Lewandowski, autor między innymi Rozkoszy Bytomskiego Teatru Tańca. Na scenie zobaczymy Martę Bury, Sylwię Hefczyńską-Lewandowską, Elizę Hołubowską oraz Iwonę Olszowską.

Wykonanie: Marta Bury, Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Eliza Hołubowska, Iwona Olszowska

Choreografia: Jakub Lewandowski

Muzyka: Michał Lis

Reżyseria świateł: Paweł Murlik

Kostiumy: Adrianna Gołębiewska

Czas trwania: 45 min

Zrealizowano w ramach projektu rezydencja/premiera 45+ w ramach 12. Gdańskiego Festiwalu Tańca.

Strona: www.gdanskifestiwaltanca.pl;

Aktualności i komunikaty publikowane są na FB: https://Facebook.com/GdanskiFestiwalTanca.

BILETY NA SPEKTAKLE

20 zł / 15 zł – Karta Do Kultury* / 10 zł – ulgowe* / 8 zł – Karta Tancerza*

8 zł – 1 blok pokazów Solo Dance Contest

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom,  emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.

Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w soboty i niedziele od godz.16.00; w soboty i niedziele z seansami dla dzieci kasę otwieramy 30 minut przed seansem).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl

Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl

Potwierdzone rezerwacje należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Rezerwacji podlega tylko połowa dostępnych miejsc.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych.

Zasady obowiązujące w Klubie Żak podczas epidemii:

– dezynfekcja rąk po wejściu do Klubu

– noszenie maseczek (maskę można zdjąć w części kawiarnianej) – osoby bez maski nie będą wpuszczane na Salę Suwnicową.

– zachowanie dystansu

– najbezpieczniej jest płacić kartą

– zajmowanie oznaczonych miejsc i nieprzestawianie krzeseł.

Widzowie muszą wypełnić formularz kontaktowy dostępnyw holu klubu i przekazanie go pracownikowi kasy Klubu (podstawowe dane uczestników imprez): imię i nazwisko, data imprezy, kontakt do widza (nr telefonu), zgoda na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z SARS-CoV-2 na danej imprezie. Wypełnienie formularza jest dobrowolne. Dane będą zbierane w celu poinformowania widzów o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.

 

Środki bezpieczeństwa:

W strefach dla publiczności:
1. Są dostępne środki do mycia i dezynfekcji rąk w toaletach i przy wejściach;
2. Są dostępne pojemniki na zużyte środki ochrony osobistej przy wszystkich wyjściach z Klubu;
3. W toaletach są dostępne podajniki na ręczniki papierowe;
4. W toaletach i holu są umieszczenie w widocznych miejscach instrukcje mycia rąk według rekomendacji Głównego Inspektora Sanitarnego;
5. Toalety są sprzątane i dezynfekowane codziennie;
6. Pracownicy Klubu są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej, w tym przyłbice/maski ochronne, środki do dezynfekcji rąk.
7. Pomieszczenia Klubu są codziennie wietrzone: rano przed otwarciem oraz wieczorem.
8. W Klubie można nabyć maskę w kawiarni Żak.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close