Lublin/Letnie Forum Tańca Współczesnego 2013: Lubelski Teatr Tańca „Hello Kitty” reż. Wojtek Kaproń

Zdjęcie: Lublin/Letnie Forum Tańca Współczesnego 2013:  Lubelski Teatr Tańca „Hello Kitty” reż. Wojtek Kaproń

Fot. Maciej Rukasz.

Wersja do druku

Udostępnij

(…) W „hello kitty” pytamy o zagadkę tego życia Anne Frank, o zagadkę człowieka-samego-w-sobie, którą Anne rozwiązała pomiędzy trzynastym a piętnastym rokiem życia. W dwa lata ukrywania się w Oficynie przeżyła utratę dziecięcej naiwności, przeszła przyśpieszone dojrzewanie, które doprowadziło ją do przenikliwego zrozumienia swojej samotności. Jak można dokonać takiego odkrycia, zyskać wewnętrzną wolność, będąc tak bardzo, po wielokroć uwięzionym? Uwięzionym przez historię, przez własną społeczność, własne ciało?(…)

 

Zwiastun spektaklu

 

idea/reżyseria: Wojtek Kaproń;
dramaturgia: Grzegorz Kondrasiuk;
praca nad słowem: Mateusz Nowak,
udźwiękowienie:  Maciej  Połynko, kostiumy: Jola Szala,  wizualizacje:  Piotr Lu Lużyński/Jolanta Gmur światła: Grzegorz Polak,
wykonanie: Lubelski Teatr Tańca: Beata Mysiak, Wojtek Kaproń, Pracownia Fizyczna: Paweł Grala, Wojciech Łaba; foto: Maciej Rukasz produkcja: Teatr Centralny – CK w Lublinie, Lubelski Teatr Tańca premiera: 15 grudnia 2012

Wstęp na prezentacje odbywające się w ramach Letniego Forum Tańca Współczesnego jest bezpłatny. Wejściówki do odebrania w kasie Centrum Kultury w Lublinie ul.Narutowicza 32 od dnia 24 czerwca.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:30

Lublin: Sala widowiskowa ACK UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close