Ludzie tańca

Zdjęcie: Wojciech Łaba

Na zdjęciu: Wojciech Łaba w spektaklu ZDARZENIA Pracowni Fizycznej. Fot. Kailai Chen.

Wersja do druku

Udostępnij

Wojciech Łaba– tancerz i instruktor tańca współczesnego. Posiada bogate doświadczenie w kontakt improwizacji i improwizacji. Przez osiem lat trenował akrobatykę. Ukończył kurs instruktorski tańca współczesnego. Zdobył tytuł licencjata na studiach na Akademii Muzycznej w Łodzi, specjalizacja: Choreografia i techniki tańca.Był tancerzem Teatru Tańca „Alter” Witolda Jurewicza. Obecnie należy do Pracowni Fizycznej Jacka Owczarka.

Brał udział w spektaklach wystawianych na międzynarodowych festiwalach tańcam.in.Kochankowie iPowyżej niebachor. Witold Jurewicz,a3,Re:akcje i Fajdrosw chor. Jacka Owczarka, a także w Teatrze Dramatycznym w Warszawie:Peer Gynt, Teatrze Pinokio w Łodzi: Momooraz w projektach takich jakEra Schaefferareż. Maciej Sobociński chor. Witold Jurewicz, Oratorium Dance ProjectTeatru Chorea orazHello Kittychor. Wojciech Kaproń, prod.Teatr Centralny – CK w Lublinie, Lubelski Teatr Tańca.

Był uczestnikiem wielu warsztatów tańca, które prowadzili m.in.: Iwona Olszowska, Leszek Bzdyl, Tomasz Wygoda, Jacek Łumiński, Sylwia Hewczyńska, Janusz Skubaczkowski, jak i David Lakein, Patrick Beelaert, Juha Marsalo, Takako Matsuda, Robert M. Hayden, David Zambrano, Karmit Burian.


powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Wydarzenia

Bibliografia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close