Łódź/Festiwal performatywny „Ćwiczenia z (re)produkcji”: Pracownia Fizyczna „A3”

Zdjęcie: Łódź/Festiwal performatywny „Ćwiczenia z (re)produkcji”: Pracownia Fizyczna „A3”

Fot. K. Madziała / Contact Zone 2010, Kalisz

Wersja do druku

Udostępnij

W piątek 11 stycznia Pracownia Fizyczna zaprasza do Muzeum Sztuki w Łodzi (ul. Ogrodowa 19) na na spektakl A3w choreografii Jacka Owczarka. Pokaz odbędzie się w ramach festiwalu „Ćwiczenia z (re)produkcji”.

Czy ustalając zasady da się ujarzmić nieprzewidywalność ruchu? Czy opierając konstrukcję spektaklu wyłącznie na formie i obecności ciała w przestrzeni da się uciec od kreacji postaci i fabuły?Spektakl zderza cielesność z czystą, matematyczną mapą sześcianu. Kostiumy Zuzanny Markiewicz, nawiązujące do neoplastycyzmu są jej autorską odpowiedzią na strukturę spektaklu, powstałą niezależnie i na długo przed zaproszeniem do Muzeum Sztuki. Spektakl grany był dotychczas w kilkukrotnie w Łodzi a także m.in. w Gdańsku, Kaliszu, Bydgoszczy, Chorzowie.

 

Pracownia Fizyczna
A3 | 2010
choreografia: Jacek Owczarek
tancerze: Paweł Grala, Aneta Jankowska, Aleksandra Klimiuk, Wojciech Łaba, Urszula Parol, Katarzyna Sikora, Paweł Skalski, Katarzyna Wolińska
kostiumy: Zuzanna Markiewicz
spektakl, 40 minut

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Łódź: Muzeum Sztuki ms2, ul. Ogrodowa 19

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close