Połczyn-Zdrój: XII Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego „Na bosaka”

Zdjęcie: Połczyn-Zdrój: XII Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego „Na bosaka”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Stowarzyszenie„Połczyńskie Innowacje Kulturalne” zaprasza na kolejną już, XII edycję Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego „Na bosaka”. OWTW podzielone będą na dwa turnusy, podczas których każdy będzie mógł dostosować wybór zajęć do swoich potrzeb i umiejętności. Wszystkie propozycje zajęć podzielone zostały na trzy kategorie przeznaczone dla osób na poziomie zaawansowanym, średniozaawansowanym i podstawowym. Każdy uczestnik będzie więc mógł znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie, jak również osobiście ułożyć swój plan warsztatów. Warsztaty w tym roku poprowadzą: Paweł Grala, Adrian Apanowicz, Adrian Bartczak, Aldona Chróściewicz, Anna Achimowicz, Anna Krysiak, Anna Piotrowska, Błażej Peszek, Davis Zambrano, Dawid Lorenc, Eryk Makohon, Marlena Bełdzikowska, Hubert Żórawski, Igor Podsiadły, Iwona Olszowska.

Przewidziano 3 poziomy zajęć:

Otwarte – dostępny dla każdego, bez wcześniejszej znajomości tematu zajęć, jedynym wymogiem jest brak przeciwwskazań do wykonywania wzmożonej aktywności ruchowej.

Z doświadczeniem – wymagający podstawowej świadomości ciała, koordynacji i umiejętności uczenia się kombinacji ruchowych, min. 3 letnie doświadczenie taneczne, wcześniejsze uczestnictwo w warsztatach z tańca współczesnego, udział w festiwalach, przeglądach, pokazach w miniaturach i etiudach z wykorzystaniem technik tańca współczesnego o zasięgu regionalnym.

Zaawansowany – ograniczenie wiekowe od 20 roku życia, min. 5 letnie doświadczenie taneczne, uczestnictwo w warsztatach z tańca

Turnus 1

Turnus 2

Treningi otwarte

Zapisy

Więcej

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 09:00

Połczyn-Zdrój: Stowarzyszenie „Połczyńskie Innowacje Kulturalne”, Plac 1000-lecia 5/10

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close