Warszawa/XXII Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji ROZDROŻE 2015: Warszawski Teatr Tańca „Kolarz. Niepowtarzalne zderzenie z czasoprzestrzenią”

Zdjęcie: Warszawa/XXII Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji ROZDROŻE 2015: Warszawski Teatr Tańca „Kolarz. Niepowtarzalne zderzenie z czasoprzestrzenią”

Fot. Marta Ankiersztejn

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Sztuka i Współczesność oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zapraszają na pokaz spektaklu Kolarz. Niepowtarzalne zderzenie z czasoprzestrzenią Warszawskiego Teatru Tańca, który odbędzie się w ramach XXII Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji ROZDROŻE 2015.

Kolarz. Niepowtarzalne zderzenie z czasoprzestrzenią Warszawskiego Teatru Tańca to interdyscyplinarne, multimedialne zdarzenie sceniczne łączące taniec współczesny, ruch, grę aktorską, muzykę i projekcje wideo. Ruch, dźwięk, tekst i filmy wideo są kompatybilne i w wielu fragmentach tworzone w czasie rzeczywistym na zasadzie improwizacji. Na oczach widzów toczy się gra, w której biorą udział twórcy uczestnicy scenicznego zdarzenia, z których każdy działa według indywidualnej mapy/planu.

Warszawski Teatr Tańca powstał w 2008 roku. Zespół wykorzystuje różne techniki tańca zarówno współczesnego, jak i klasycznego. Założycielką i dyrektorem grupy jest dr hab. Aleksandra Dziurosz, choreografka, tancerka i nauczycielka tańca współczesnego. Zespół ma w repertuarze 11 różnorodnych spektakli tanecznych, prezentowanych m.in. w Japonii, Republice Czeskiej i w CSW Zamek Ujazdowski.

Idea, przygotowanie map i taniec: Aleksandra Dziurosz

Dźwięk: Aldona Nawrocka i Tomasz Woźniak

Tekst: Bartosz Martyna

Obraz/wideo: Andrzej Kopeć

Ruch: Joanna Lichorowicz i Michał Łabuś

Sprzedaż biletów w dniu i w przeddzień spektaklu w CSW.

Ceny biletów: normalny 30 zł / ulgowy 20zł

DO POBRANIA:

Program festiwalu

TRAILER

Po spektaklach odbędą się spotkania z artystami.

Organizacja festiwalu dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Miasta Stołecznego Warszawy.

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)    Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)        Logo British Council (miniaturka)

Partner: British Council Poland

 

Partner CSW: REGENT Warsaw Hotel

 

Współpraca medialna: SZUSTOW. Kultura i Komunikacja

 

Patroni medialni CSW: Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl Warszawa, Gazeta Co Jest Grane, taniecPOLSKA.pl, TOK FM, ELLE, ELLE DECORATION, Esquire Polska, Aktivist, artinfo.pl, Stolica

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 20:30

Warszawa: CSW Zamek Ujazdowski, Budynek Laboratorium, Sala im.W. Krukowskiego, ul. Jazdów 2. Etap 1.

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close