Warszawa/ Spotkania z gwiazdami Polskiego Baletu Narodowego: Spotkanie z pierwszymi solistami PBN przed spektaklem „Romeo i Julia” (chor. Krzysztof Pastor)

Zdjęcie: Warszawa/ Spotkania z gwiazdami Polskiego Baletu Narodowego:  Spotkanie z pierwszymi solistami PBN przed spektaklem „Romeo i Julia” (chor. Krzysztof Pastor)

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie zaprasza na cykl spotkań z pierwszymi solistami Polskiego Baletu Narodowego, towarzyszący pokazom spektaklu Romeo i Julia w choreografii Krzysztofa Pastora. Wstęp za okazaniem biletu na spektakl. Gośćmi spotkań będą:

Maria Żuk i Vladimir Yaroshenko (1 października)

Aleksandra Liashenko i Maksim Woitiul (2 października)

Yuka Ebihara i Paweł Koncewoj (5 października)

Rozmowy prowadzi Maciej Krawiec. Spotkania rozpoczynają się 45 minut przed każdym spektaklem (1-2 października prezentacje przedstawienia o godz. 19.00, 5 października o godz. 18.00).]

O spektaklu

Recenzja Agnieszki Rutkowskiej

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close