Ludzie tańca

Zdjęcie: Karolina Wyrwał

Fot. z materiałów PTT.

Wersja do druku

Udostępnij

Karolina Wyrwał – absolwentka Northern School of Contemporary Dance (First – class Honours Degree in Contemporary Dance) ze specjalizacją Movement Studies. Uczestniczyła w programie Dancer Development w Laban Centre w Londynie oraz Hofesh Shechter Company Residency w Leeds. Współpracowała z berlińskimi teatrami – Thikwa Theater (produkcja Oh mein Gott, wir hatten so viel Spaß!) oraz Tanztheater Global (projekty Room with a View i Urban Delights). W latach 2008-2012 była tancerką Polskiego Teatru Tańca, gdziew ramach Otwartych Zajęć Tańca Współczesnego i Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego prowadziła warsztaty oparte na technice Cunningham’a. Autorka trzech choreografii zrealizowanych w ramach Atelier Polskiego Teatru Tańca: Solo na Dwie Osoby (2009) oraz The Outline (2010) i Double Trouble (2012). Obecnie współpracuje z niemieckim teatrem Cie. Toula Limnaios.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close