Poznań: Polski Teatr Tańca „Volta” – chor. Andrzej Adamczak

Zdjęcie: Poznań: Polski Teatr Tańca „Volta” – chor. Andrzej Adamczak

Fot. Bartek Cieniawa

Wersja do druku

Udostępnij

Polski Teatr Tańca zaprasza na premierę spektaklu Volta w choreografii Andrzeja Adamczaka. Muzykę do niego stworzył  młody poznański artysta – Iwo Borkowicz, współzałożyciel grupy The Ploy, tworzącej utwory z  pogranicza alternatywnego rocka, pop’u i elektroniki. Jednym z założeń przedstawienia jest pokazanie przemian, które zachodzą w jednostce podczas konfrontacji z grupą. Lęk przed alienacją oraz strach przed wejściem w bliską relację to dwa bieguny postaw, między którymi oscylują bohaterowie przedstawienia Andrzeja Adamczaka. Volta poddaje analizie mechanizmy kierujące ludźmi podczas podejmowania kluczowych decyzji, które w sposób nieodwracalny wpływają na ich  dalsze losy i miejsce w społeczeństwie. 

 

choreografia: Andrzej Adamczak
muzyka: Iwo Borkowicz
kostiumy: Mariusz Szmytkowski
projekt plakatu: Mikołaj Kleczewski, Wojciech Kasiński
obsada: Urszula Bernat-Jałocha, Artur Bieńkowski, Marcin Motyl, Paulina Jaksim, Zbigniew Kocięba, Kornelia Lech, Tomasz Pomersbach, Paulina Wycichowska

 

Spektakl powstaje przy wsparciu finansowym Instytutu Muzyki i Tańca w ramach programu „Agon. Program zamówień kompozytorsko-choreograficznych”.

 

Bilety do nabycia w impresariacie PTT lub pod adresem: http://zaproszenia.ptt-poznan.pl/

Cena biletów: 50 zł/30 zł

 

IMIT (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

premiera •

godz. 20:00

Poznań: MP2, Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close