Warszawa/Centrum w Ruchu – „Celebracja”

Zdjęcie: Warszawa/Centrum w Ruchu – „Celebracja”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach programu „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” odbędzie się zbiorowa akcja performatywna z udziałem artystów związanych z Centrum w Ruchu w Warszawie. Izabela Chlewińska, Karolina Kraczkowska, Agnieszka Kryst, Aleksandra Osowicz, Weronika Pelczyńska, Renata Piotrowska- Auffret, Magdalena Ptasznik, Iza Szostak i Karol Tymiński wraz z Zachętą Narodową Galerią Sztuki z radością zapraszają na rytuał ciała.

Uroczystość odbędzie się 6 lipca 2018 o godzinie 18.00 na placu Małachowskiego i potrwa do północy.

Artyści:
„Zgromadźmy się na placu, w jak największym gronie. Ten plac jest miejscem relaksu, wspólnego tańca, odkrywania ruchu. Bądźmy tam razem, aktywnie uczestnicząc w całej ceremonii, wybranych aktywnościach lub nie podejmując działań, obserwując z dystansu.”

Organizatorzy zapraszają do współuczestnictwa i współtworzenia tymczasowej społeczności.

Program „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy.

Zakochaj się w Warszawie - logo finansowanie (miniaturka)

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Plac Małachowskiego 3

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close